Zadzwoń teraz! 799-355-552

Robaki w domu

04/11/15

W naszych domach możemy spotkać niegroźne, ale irytujące stworzenia, takie jak np. muszki owocówki. Walka z nimi jest uciążliwa – trzeba pamiętać o tym, by myć owoce i warzywa zaraz po przyniesieniu ich ze sklepu, troszczyć się o to, aby nie pozostawiać na otwartych przestrzeniach resztek pożywienia, itp. Muszki owocówki możemy wyprosić przez częste, intensywne nocne wietrzenie (nie lubią niskich temperatur) albo pozbyć się ich za pomocą lepów bądź innych produktów zwalczających. Problem muszek owocówek czy much jest dość powszechny i jesteśmy do niego przyzwyczajeni. Klienci śmiało proszą nas o pomoc w walce z powracającymi muchami czy mrówkami, które przewodami przywędrowały do ich domów.

Z naszych doświadczeń wynika jednak, że sytuacja wygląda inaczej, jeżeli ktoś odkryje w swoim domu tzw. robactwo. Nie jest to temat przyjemny, więc raczej nie rozmawiamy o tym z sąsiadami. Bywa, że po prostu ludzie wstydzą się tego problemu. Często szukają porad na forach internetowych zamiast zwrócić się o pomoc do profesjonalistów! Dla naszej firmy świadczącej usługi DDD robaki w domach to nie nowość. Doskonale rozumiemy, że ich inwazja nie wynika z zaniedbań mieszkańców. Troska o czystość lokali to tylko jeden z często zawodnych sposobów na uchronienie się przed karaluchami czy prusakami. Pojawieniu się niektórych robaków, np. rybików – trudno zapobiec.

Zdarzyło nam się odwiedzić niejeden wręcz sterylny dom, w którym mieszkały pluskwy. Właściciel jednego z mieszkań nie mógł pojąć skąd wzięły się w nim te owady. Od słowa do słowa, w rozmowie z nami okazało się, że jakiś czas temu wrócił z podróży, podczas której nocował w hotelu… Wtedy nasi specjaliści od razu wskazali na prawdopodobną przyczynę pojawienia się pluskiew – owady te bardzo często przywozimy ze sobą wracając z podróży, noclegów w hotelach, pensjonatach czy akademikach. Podobnych przykładów moglibyśmy wymienić bardzo wiele, ale wszystkie one prowadzą do jednego wniosku: robaki w domu to nie jest powód do wstydu! Samodzielna próba eliminacji robaków, które wtargnęły do naszego mieszkania jest zadaniem trudnym i często nie przynosi rezultatów. Nie warto znosić ich uciążliwej obecności i narażać się na choroby tylko dlatego, że czujemy się zbyt skrępowani, by prosić o pomoc kogoś z zewnątrz. Gwarantujemy, że nasza ekipa DDD nie będzie zdziwiona obecnością robactwa, nie zacznie też komentować tej sytuacji w żaden nieprofesjonalny sposób.

Nasi pracownicy do powierzonych im zadań podchodzą odpowiedzialnie. Najważniejszy jest dla nas komfort Klienta i skuteczne wykonanie usługi. Aby nasza praca była w pełni dyskretna korzystamy z nieoznakowanych pojazdów, którymi przyjeżdżamy do Klientów. Każde zlecone nam zadanie traktujemy indywidualnie. Słuchając uwag Klienta, przystępujemy do analizy i oceny sytuacji. Po dokonaniu oględzin ustalamy metodę pracy, dobieramy odpowiednie środki i narzędzia, następnie przechodzimy do właściwego działania, czyli eliminacji robaków. Cały proces przebiega szybko, skutecznie i bezpiecznie. Dezynsekcja objęta jest gwarancją dyskrecji i skuteczności – po to, abyś miał pewność, że korzystając z naszej usługi nie zawiedziesz się na żadnym z jej etapów!

Działamy na terenie Sosnowca i okolic!