Zadzwoń teraz! 799-355-552

Jeżeli znajdujesz się na naszej stronie internetowej, tzn. że najprawdopodobniej dają Ci się we znaki „nieproszeni goście”. Dobrze, że do nas trafiłeś, ponieważ specjalizujemy się w usłudze deratyzacji. Obejmuje ona usuwanie myszy (domowych i paletowych), szczurów (domowych i wędrownych) oraz wszelkiego rodzaju innych gryzoni. Deratyzację wykonujemy zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i na terenach przemysłowych.

Świat obiegł stereotyp kobiety, która boi się myszy i w panice ucieka przed gryzoniem na krzesło, głośno piszcząc… Podobnie jak w każdym stereotypie, także i w tym jest ziarno prawdy, bowiem panika i obawa przed gryzoniami ma swoje uzasadnienie. Możemy bać się, że zniszczą nam kable, przegryzą przewody bądź uszkodzą inne cenne przedmioty. Straty materialne są jednak stosunkowo niewielkie w porównaniu z uszczerbkami na zdrowiu, jakie mogą spowodować!

Gryzonie są uznawane za „brudne” stworzenia. Dzieje się tak na skutek bakterii, rozmaitych drobnoustrojów i zanieczyszczeń, które przenoszą na swoich ciałach. Żyjąc w rozmaitych, odstręczających środowiskach myszy i szczury stają się nosicielami wielu ciężkich chorób, także pasożytniczych, które mogą mieć zatrważające skutki dla człowieka. Należą do nich dwa rodzaje gorączek: gorączka powodowana ugryzieniem (objawia się podwyższoną temperaturą, wysypką, wymiotami, dreszczami, zapaleniem stawów, bólami głowy oraz mięśni), a także gorączka krwotoczna (powodująca niewydolność nerek). Gryzonie mogą zakazić człowieka również grzybami oraz pasożytami, do czego wystarczy nawet nieświadomy kontakt z odchodami, np. szczurów. Szczególnie niebezpieczne są zoonozy, czyli choroby odzwierzęce takie jak wścieklizna czy tyfus szczurzy. W przypadku ostatniego schorzenia (tyfus szczurzy) gryzonie nie są bezpośrednimi zakazicielami, ponieważ chorobę tę przenoszą z gryzoni na ludzi inne stworzenia, mianowicie pchły i wszy.

Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się niebezpiecznych chorób wśród ludzi konieczna jest natychmiastowa reakcja na obecność gryzoni, czyli fachowa deratyzacja. Ze względu na wysoki stopień zagrożenia, jakie powodują gryzonie właściciele przedsiębiorstw (zwłaszcza tych, którzy prowadzą działalność związaną w jakikolwiek sposób z żywnością) zobowiązani się wykonywać deratyzacje nie tylko niezwłocznie, ale przede wszystkim regularnie. Do regularnego procesu deratyzacji zobligowani są także administratorzy budynków. To dlatego nasze usługi oferujemy Klientom indywidualnym oraz firmom. Wykonujemy jednorazowe odszczurzanie, a także przeprowadzamy regularne deratyzacje. W przypadku stałej, długofalowej współpracy nasi Klienci mogą liczyć na specjalną, korzystną ofertę i propozycję cenową.

Bez względu na to czy zamówisz u nas „jednorazowe odszczurzanie” czy też zlecisz nam „regularną deratyzację” – zawsze masz pewność, że wybierasz ofertę najkorzystniejszą pod względem jakości i skuteczności. Naszą firmę wyróżniają nie tylko konkurencyjne ceny, ale także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jednak za każdym razem jest coś, co pozostaje niezmienne – dyskrecja w działaniu. Dla Twojego komfortu zrezygnowaliśmy z reklamy na samochodach firmowych, którymi przyjeżdżamy do Klientów. Przecież nikt nie musi wiedzieć, że w Twoim zakładzie lub na Twojej posesji trwa walka ze szczurami, prawda? Ważne, że z nami przechytrzysz gryzonie!

Działamy na terenie Sosnowca i okolic!