Zadzwoń teraz! 799-355-552

Nieprzyjemne zapachy drażnią Twój nos? Pamiętaj, że nie jesteś na nie skazany! Nasza firma świadczy usługi dezodoryzacji czyli usuwania przykrych woni. Wysoką skuteczność działania uzyskujemy dzięki dobraniu odpowiedniej metody pracy do okoliczności występowania niepożądanego zapachu. Działamy na terenie obiektów prywatnych, takich jak domy, mieszkania, lokale firmowe, zakłady pracy oraz w przestrzeniach publicznych (budynki mieszkalne: klatki schodowe, piwnice zsypy na śmieci i inne).

W dezodoryzacji wyróżnia się dwie podstawowe metody działania. Pierwsza z nich to zmniejszenie natężenia woni (powoduje zwiększenie tzw. progu wyczuwalności zapachu). W praktyce oznacza to, że przykra woń nie daje się już tak silnie we znaki, ponieważ jest mniej wyczuwalna dla naszego zmysłu węchu. Biorąc pod uwagę fakt, że zdolność wyłapywania zapachów jest różna dla każdego człowieka, może się zdarzyć, że większa grupa osób po przeprowadzeniu dezodoryzacji nie będzie wyczuwać żadnej przykrej woni, a dla niektórych intensywność zapachu będzie „znośna”. Należy także pamiętać o tym, że w szczególnych sytuacjach (np. w przypadku ciężarnych kobiet) nawet woń o niewielkim natężeniu może wywoływać przykre doznania. Naszym Klientom polecamy także drugą, wysoce skuteczną metodę dezodoryzacji która polega na eliminacji uciążliwego zapachu poprzez „przykrycie” go inną – przyjemną dla człowieka mgiełką zapachową.

Przedstawione wyżej metody nie usuwają źródła problemu, czyli nieprzyjemnej woni. Czy to znaczy, że nie jest to możliwe? Skądże! Nasza firma specjalizuje się również w wykrywaniu i eliminacji źródła, powodującego powstawanie przykrego zapachu. Wykonujemy w tym celu stosowne oględziny przestrzeni i w gronie naszych specjalistów podejmujemy decyzje dotyczące wyboru metody oraz opracowujemy plan postępowania – indywidualny w przypadku każdego zlecenia. Stworzone przez nas do tej pory plany działania dawały świetne rezultaty – satysfakcjonujące naszych Klientów i nas samych. Nie jesteś przekonany? Zapoznaj się z opiniami na temat naszej pracy i zadzwoń, aby omówić szczegóły Twojego zlecenia z naszym konsultantem!

Działamy na terenie Sosnowca i okolic!