Zadzwoń teraz! 799-355-552

Klienci oczekują od nas realnych rezultatów, tzn. oczyszczenia dezynfekowanych pomieszczeń czy powierzchni z obecności bakterii, grzybów i wirusów. Zabieg ten eliminuje obecność drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze rozprzestrzenianie się. Jednak efektów naszej pracy nie da się zobaczyć „gołym okiem”. Nie jest to rodzaj usługi, której rezultat dostrzeżemy natychmiastowo, tak jak bywa to np. w przypadku czyszczenia powierzchni. Aby zapewnić naszym Klientom pewność, że dezynfekcja została przeprowadzona według najwyższych standardów, świadczone przez nas usługi objęte są gwarancją jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasi specjaliści dokonają właściwego doboru metody do okoliczności, a w procesie dezynfekcji użyją najskuteczniejszych i bezpiecznych preparatów.

W naszej ofercie znajduje się:

  • odkażanie ogniskowe – zabieg miejscowy, dezynfekujący obszary bezpośrednio narażone na działanie bądź oddziaływanie nawet potencjalnego źródła zakażania;
  • odkażanie profilaktyczne – dezynfekcja zapobiegająca namnażaniu się i rozprzestrzenianiu drobnoustrojów (bakterii, grzybów, wirusów);
  • odkażanie końcowe – zabieg stosowany w obszarach wystawionych na działanie drobnoustrojów – potencjalne lub w mniejszej skali niż w przypadku odkażania ogniskowego.

Dezynfekcja może być przeprowadzana na dwa sposoby: chemiczny lub fizyczny. W przypadku odkażania chemicznego stosowane są dezynfekujące środki chemiczne, natomiast w ramach tzw. dezynfekcji fizycznej wykorzystuje się parę wodną bądź wysoką temperaturę.

Gwarancja jakości obejmuje dobór strategii odkażania oraz metody dezynfekcji, a także użycie najlepszych preparatów i narzędzi. Naszym Klientom dajemy również gwarancję pełnej dyskrecji, w ramach której działamy w 100% anonimowo! We wskazane przez Ciebie miejsce przyjeżdżamy nieoznakowanym samochodem, dzięki czemu usługa jest wykonywana w pełni dyskretnie, a Ty czujesz się swobodnie i komfortowo. Wolność od spojrzeń ciekawskich sąsiadów i pogłosek jest bezcenna, jednak w naszej firmie prawdziwie bezcenne jest dobre samopoczucie Klienta. To dlatego nie ma u nas dodatkowych opłat za zachowanie anonimowości naszego działania. Uważamy, że nie powinno się zarabiać na życzeniu Klienta, który pragnie dyskretnego i anonimowego wykonania usługi. Po prostu dodatkowe opłaty „za dyskrecję” są dla nas niedopuszczalne, więc ich nie stosujemy. Według naszych standardów każdy Klient ma prawo do zachowania prywatności i komfortu – bez dodatkowych kosztów. Dobrowolnie rezygnujemy z reklamy na samochodach, którymi przyjeżdżamy do naszych Klientów. Po prostu anonimowość działania jest dla nas naturalna.

Nasza oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych oraz firm. Służymy pomocą w dezynfekcji pomieszczeń i posesji prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Właścicielom budynków, w których znajdują się pomieszczenia sanitarne, przypominamy że mają oni obowiązek regularnej i skutecznej dezynfekcji. W związku z czym przygotowaliśmy także ofertę dla Klientów zainteresowanych długofalową współpracą. Podejmujemy się również świadczenia usług w zakresie dezynfekcji pomieszczeń, w których przebywały osoby chore bądź zmarłe, zapewniając pełną dyskrecję i zrozumienie.

Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie, dlatego polecamy bezpośredni kontakt z naszą firmą. Już podczas rozmowy telefonicznej będziemy mogli ustalić najważniejsze szczegóły!

Działamy na terenie Sosnowca i okolic!