Zadzwoń teraz! 799-355-552

Łączy nas wspólny cel: bezpieczna i wolna od insektów posesja – Ty takiej oczekujesz, a my możemy Ci ją zapewnić! W naszej działalności koncentrujemy się na celu, którym jest wyeliminowanie niepożądanej obecności insektów. Czy wiesz na jad jakich owadów jesteś uczulony? A czy masz świadomość, że już jedno użądlenie insekta może doprowadzić każdego człowieka (alergika w szczególności) do utraty przytomności, zagrażających zdrowiu powikłań, a nawet do śmierci? To dlatego nie można zwlekać z usunięciem insektów, które zamieszkały w naszej okolicy! Mnogość istot żywych sprawia, że nie zawsze łatwo jest nazwać nawet pozornie rozpoznawalne owady. Możemy mieć problem z precyzyjnym odróżnieniem osy od pszczoły, szerszenia od trzmiela albo z określeniem stadium rozwoju owada. To dlatego nasi specjaliści są wykwalifikowani nie tylko w dziedzinie eliminacji insektów, ale także w strategiach ich skutecznego rozpoznawania.

Oferowane przez nas usługi obejmują usunięcie każdego rodzajów insektów! Eliminujemy obecność owadów latających, do których zaliczają się m.in.: kleszcze, komary, mole, muchy, osy, szerszenie, etc. Pomożemy Ci w walce z owadami biegającymi, takimi jak: karaluchy, mrówki czarne, mrówki „faraonki”, obrzeżki, pająki, pluskwy, prusaki, etc. Specjalizujemy się także w usuwaniu tzw. owadów magazynowych (mole ziemniaczane, rozkruszki drobne, rozkruszki mączne, trojszyki gryzące, wołki zbożowe oraz inne insekty). Wykonujemy również prace mające na celu eliminację obecności owadów pełzających, m.in. wszelkich larw, rybików cukrowych, itp. Skuteczne odpluskwianie z naszą firmą.

Niezależnie od rodzaju owadów rezultat naszych działań jest niezmienny – w każdym z tych przypadków zapewniamy Ci przestrzeń wolną od insektów!

STYL DZIAŁANIA:

Zdarza się, że Klienci proszą nas o to, żebyśmy „pozbyli się” pluskiew czy insektów, które osiedliły się w niepożądanym miejscu. Jednak „pozbycie się” insektów nie zawsze wygląda tak samo, ponieważ dany gatunek wymaga wyspecjalizowanego podejścia. Np. nie możemy „pozbyć się” pszczół zabijając je, ponieważ jako dawczynie miodu powinno się otaczać je troską i stwarzać im warunki do bezpiecznego istnienia. Czy to oznacza, że jesteśmy zmuszeni do znoszenia uciążliwej obecności owadów? Oczywiście, że nie! Nasza firma ma w swojej ofercie odpowiednie metody pracy, umożliwiające skuteczne przeniesienie siedliska owadów, których nie powinno się zabijać.

Nie pozostajemy obojętni na obowiązujące postulaty, wynikające ze szlachetnej idei ochrony środowiska naturalnego. Staramy się nie szkodzić żywym stworzeniom, które są pożyteczne dla natury. Używane przez nas preparaty i metody pracy pozwalają na przeprowadzenie procesu dezynsekcji w sposób skuteczny i bezpieczny dla użytkowników posesji (ludzi oraz zwierząt), a także znajdującej się na jej obszarze flory.

METODA:

Świadczone przez nas usługi obejmują oczyszczenie wskazanego obiektu bądź przestrzeni z niepożądanej obecności insektów, a także eliminację ich siedliska. Objęte są gwarancją właściwego doboru metody pracy, który przekłada się na skuteczność wykonywanych przez nas działań. W praktyce oznacza to, że pracujemy do momentu uzyskania pożądanych rezultatów, czyli przestrzeni wolnej od uciążliwych owadów. Metodę działania wybieramy w oparciu o oględziny miejsca przebywania insektów, określając ich rodzaj, ilość, a także zwracając uwagę na otoczenie, w jakim się zalęgły. Szczegółowy ogląd sytuacji pozwala nam na zastosowanie najlepszej metody pracy!

Dezynsekcje przeprowadzamy za pomocą następujących technik:

METODA FUMIGACJI – w pełni bezpieczna dla otoczenia (materiałów, przestrzeni). Polega na wytworzeniu oparów eliminujących obecność insektów. Środki chemiczne i narzędzia, z których korzystamy pozwalają nam na wytworzenie dymu, gazu bądź pary o bardzo wysokiej skuteczności działania. Powstałe w ten sposób substancje nie wywierają negatywnych skutków na przestrzeń, w którym wykonywany jest zabieg. Rezultat pracy – niemal błyskawiczny!

METODA „PUŁAPKI” (FEROMONOWA) – specjalistyczna długofalowa propozycja, szczególnie polecana w walce z powracającymi szkodnikami. Jej rezultaty nie są widoczne od razu, jednak dzięki jej zastosowaniu uzyskujemy informacje na temat populacji insektów (ilość osobników, przyrost naturalny, etc.). Otrzymane dzięki pułapce feromonowej dane warunkują skuteczny dobór metod doraźnych, takich jak opryskiwanie chemikaliami, których rezultat jest wręcz natychmiastowy!

METODA CHEMICZNA – stosowana w walce z wieloma rodzajami insektów, pozwalająca na ich całkowitą eliminację. Polega na wykonaniu oprysku powierzchni specjalnie dobranymi preparatami. Owady giną na skutek kontaktu z powierzchnią pokrytą szkodliwą dla nich substancją. Używane przez nas środki chemiczne zawsze dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj insektów, które mają być wyeliminowane, a także okoliczności. To znaczy, że mamy na uwadze nie tylko skuteczność wykonania usługi, ale również bezpieczeństwo. W związku z czym w doborze metody, jak i środków pracy kierujemy się dodatkowymi kryteriami, takimi jak: rodzaj budynku (blok, dom, obiekt gospodarczy), typ przestrzeni (prywatna, publiczna), użytkownicy (ludzie, zwierzęta). Odpowiednio dobrane przez nas preparaty oraz środki ostrożności pozwalają na w pełni bezpieczne i skuteczne wykonanie usługi!

Działamy na terenie Sosnowca i okolic!