Zadzwoń teraz! 799-355-552

O fumigacji wspominaliśmy przy okazji przedstawiania oferty dezynsekcji. To zrozumiałe, ponieważ fumigacja jest jedną z metod walki z insektami. Dlaczego jednak poświęcamy jej oddzielny opis? Otóż, fumigacja jest także sposobem na pozbycie się gryzoni i innego rodzaju szkodników, nie tylko owadów. Postanowiliśmy także wyodrębnić fumigację jako świadczoną przez nas usługę, ze względu na szczególne miejsce, jakie przyznali jej nasi Klienci! Fumigacja cieszy się ogromną popularnością! Z naszych firmowych statystyk wynika, że Klienci najczęściej są zainteresowani skorzystaniem właśnie z tej usługi! Dzieje się tak z powodu wysokiej skuteczności tejże metody oraz bezpieczeństwa, jakim się ona wyróżnia.

Czym jest fumigacja i na czym polega?

Najprościej można powiedzieć, że to sposób na eliminację gryzoni bądź insektów poprzez rozpylenie (w formie dymu, gazu lub pary) fumigantów, czyli odpowiednio dobranych substancji chemicznych. Zwalczają one obecność gryzoni bądź insektów, nie powodując przy tym żadnych szkód materialnych! Fumigacja jest w pełni bezpieczna dla materiałów, znajdujących się na obszarze poddawanym temu zabiegowi, a także dla użytkowników fumigowanych przestrzeni.

Nasze usługi dedykujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom. Działamy anonimowo, tzn. że do każdego zlecenia przyjeżdżamy nieoznakowanym samochodem, zapewniając Ci dyskretne wykonanie usługi, abyś jako nasz Klient czuł się w pełni komfortowo. Z naszych usług korzystają m.in. właściciele budynków użyteczności publicznej, domów i mieszkań prywatnych, firm, obiektów sakralnych, posesji rolniczych czy flot pojazdów (zwłaszcza tych wyposażonych w kontenery bądź palety). Zakres naszej działalności nie jest ograniczony, co do rodzaju przestrzeni, która ma zostać poddana zabiegowi fumigacji. Jedynym naszym ograniczeniem jest brak informacji od Ciebie, gdzie mamy przyjechać, aby uwolnić Cię od obecności insektów i gryzoni! Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z usługi fumigacji i omówić szczegóły Twojego zlecenia!

Zapraszamy na naszego bloga!

Działamy na terenie Sosnowca i okolic!